Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

DOCU/ХІТ починає мандри Сумщіною! 

     14-го вересня у Сумах стартує DOCU/ХІТ. Вісім фільмів – це історії крізь сучасну реальність – від Балкан до Іловайська, від київської квартири відомої української акторки до центрального концертного залу в Пхеньяні. 


      У програмі прокату – роботи майстрів сучасної документалістики. Зокрема, новий фільм Міхаеля Ґлавоґґера в співавторстві з Монікою Віллі «Без назви», світова прем'єра якого відбулася на цьогорічному Берлінале. А також – «Головна роль» та «Завтра свято» режисера Сергія Буковського. Також глядачі матимуть нагоду подивитися новий фільм Романа Бондарчука, номінанта на премію «Оскар» від України із фільмом «Українські шерифи»- «Dixie Land». Зокрема, у прокаті буде й «Війна химер» Анастасії т аМарії Старожицьких. Цепереосмислення особистого досвіду режисерки Анастасії Старожицької та бійця-добровольця з позивним «Лавр»; подорож від ілюзій до серця війни. Окрім цього,«Ленінопад» Світлани Шимко (спецвідзнака Docudays UA-2017) – іронічнадокументальна історія про прощання з радянською епохою в Україні.Іще дві авторські подорожі DOCU/ХІТ – «Нове життя Гогіти» Левана Коґуашвілі та«День звільнення» Уґіса Олте та Мортена Траавіка.Увесь розклад показів незабаром буде доступний на сайті проекту docuhit.org. 


      Детальна інформація про фільми та режисерок(ів)docuhit.org/filmsКІНОТЕАТР У СУМАХ«Планета кіно» (ТРЦ «Мануфактура», вул. Харківська, 2/2) 

      За додатковою інформацією та з питань акредитації на покази звертайтеся до PR- менеджерок проекту Вікторії Хоменко та Тетяни Малої на e-mail docuhit@gmail.com. 

     Нагадаємо, що ГО "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" є регіональним партнером Мандрівного Docudays UA у Сумській області та спільно з партнерами щорічно проводить Мандрівний фестиваль на Сумщині.


Запрошуємо переглянути стрічки разом з нами!