Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

На Сумщині почалася реалізація нового проекту з протидії торгівлі людьми серед учнів ПТНЗ 

     З квітня 2018 року на ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Фонду Ганса Зайделя розпочала реалізацію проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування». Метою даного проекту є підвищення рівня обізнаності вразливих дітей та молоді Сумщини щодо явища торгівлі людьми та основними правилами безпеки через проведення інформаційно-просвітницьких тренінгів за методикою «рівний-рівному». 


     Окрім роботи з професійно-технічними навчальними закладами планується співпраця з міськрайонними відділами з питань пробації північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції України, працівниками притулків для дітей, центрами соціально-психологічної реабілітації дітей та іншими інституціями, які працюють з вразливими дітьми та молоддю. Усього проектом планується охопити 18 районів Сумської області. 

     Першим ПТНЗ, який відвідала команда проекту, став Державний професійно-технічний навчальний заклад «Недригайлівське вище професійне училище». Під час тренінгу, 11 квітня, учасники дізналися про те, що таке торгівля людьми, яка кількість людей стає постраждалим від даного явища, які існують форми торгівлі людьми та як можна розпізнати ситуацію торгівлі людьми на кожному з етапів злочинного ланцюжка. Окрім того, присутні отримали та відпрацювали навики донесення інформації з безпечної міграції для своїх однолітків. Тренери проекту Юлія Тарасенко-Баландіна та Галина Сєркова допомогли присутнім опанувати методиками роботи з відео та створення профілактичних колажів. Наприкінці тренінгу присутні запланували проведення даних тренінгів у своєму навчальному закладі, які будуть реалізовані протягом наступних кількох місяців.