Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Візит до Глинського аграрного професійного ліцею 

12 квітня ГО «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» за підтримки Фонду Ганса Зайделя в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Сумської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» відвідала Глинський аграрний професійний ліцей, Роменського району Сумської області. 


      В даному навчальному закладі відбувається підготовка кваліфікованих робітників для сільського господарства і громадського харчування. Ліцей здійснює підготовку кваліфікованих робітників за професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорій «А,В,С»), слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів (категорій «А1,В,С»), бджоляр, кухар, продавець продовольчих товарів, кондитер, оператор комп’ютерного набору, конторський (офісний) службовець (бухгалтерія), плодоовочівник. 

     Під час візиту до Глинського аграрного професійного ліцею, було проведено тренінг для шістнадцяти активістів даного закладу. Тренери, Юлія Тарасенко-Баландіна та Галина Сєркова, розказали присутнім про те, що таке торгівля людьми, як виявити дану небезпеку та захиститися від потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. А також допомогли присутнім опанувати навичками донесення даної важливої інформації до своїх однолітків. Найбільше присутніх вразив фільм «Життя на продаж», який розказав реальні історії людей, що потрапили у ситуацію торгівлі людьми.