Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Участь у конкурсі з надання соціальних послуг


У березні 2019 року ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» взяла участь у конкурсі з надання соціальних послуг із запобігання торгівлі людьми, захисту та допомоги постраждалим особам на 2019 рік, який було оголошено Департаментом соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації. 


Конкурс було проведено в рамках Обласної цільової соціальної програми розв’язання пріоритетних проблем з використання механізму соціального замовлення на 2019 рік.Враховуючи багаторічний досвід роботи в сфері протидії торгівлі людьми, проведенні профілактичних превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності громадян щодо безпечної міграції і працевлаштування, та допомоги постраждалим від торгівлі людьми, комісія прийняла рішення відібрати конкурсну пропозицію та укласти договір з ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини». 

У рамках зазначеної програми ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» буде здійснювати інформування жителів територіальних громад регіону, які постраждали від торгівлі людьми або належать до груп ризику, в частині безперешкодного доступу до допомоги, захисту та послуг із попередження рабству. Також буде організовуватися підвищення рівня професійної компетенції фахівців соціальної сфери, які взаємодіють у напрямку протидії торгівлі людьми. 

Слід підкреслити, що в Сумській області статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, надано 32 громадянам України, з них 8 – цьогоріч. Із зазначеної кількості більшість потерпали від трудової експлуатації (28 осіб).