Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

У Сумах учасники проекту «Нові медіа» вчились основам просування інформації в соцмережах


В рамках проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа»» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA»), у Сумах відбулися перші два блог-кафе на тему «Феномен блогерства» та «Специфіка розвитку соціальних мереж». Проект реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. 

Тренером блог-кафе виступив маркетолог, засновник «MIXED Production» Євгеній Котляр. Під час заходу учасники дізнались про ресурси для втілення своєї ідеї, навчились створювати план з наповнення сайту, здобули основні знання щодо просування інформації в соцмережах та месенджерах, та отримали поради куди слід спрямовувати зусилля, щоб робота була максимально ефективною. 

Захід відбувся на базі Парку Дозвілля та Відпочинку "Strixa". Організатори та учасники проекту щиро дякують дирекції ресторану за надану можливість провести зустріч у дружній і затишній атмосфері закладу.