Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

У Сумах учасники проєкту «Нові медіа» вивчали особливості побудови рекламних кампаній у соцмережахУчасники проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа»» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA») взяли участь у блог-кафе «Рекламні та PR-агенції» та «Студії інтерактивного мультимедійного контенту». Проект реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. 

На початку заходу студенти кафедри журналістики та Машинобудівного коледжу Сумського державного університету, члени громадських організацій та молодіжних об'єднань окреслили основні етапи рекламних кампаній в соціальних мережах Facebook і Instagram. 

Під час виконання практичного завдання учасники блог-кафе поділились на групи та на конкретних прикладах визначали правильний сегмент аудиторії, обговорювали налаштування таргетингової рекламної кампанії, розглянули онлайн-сервіси для створення мультимедійного та інтеративного контенту та багато іншого. 

Вже традиційно, захід відбувся на базі Парк Дозвілля та Відпочинку "Strixa". Організатори та учасники проекту висловлюють вдячність дирекції ресторану за надану можливість провести зустріч у дружній і затишній атмосфері.