Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

В Сумах реалізується міжнародний проєкт «Нові медіа»

 


Протягом травня-жовтня 2020 року на Сумщині ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» реалізує проєкт «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (NEW MEDIA)». 

Проєкт "Нові медіа" реалізується в Україні, Молдові та Литві ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine  у партнерстві з Вільнюським університетом та за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської республіки. 

Метою проєкту є підвищення фахового рівня молодих журналістів та блогерів у царині розвитку громадського активізму, правозахисту, молодіжного лідерства. Учасники проєкту мали змогу долучитися до заходів у формі фокус-групових дискусій, блог-кафе, тренінгів, шкіл відеоблогінгу та вебінарів. 

Тематика проєкту - від способів протидії фейкам до просування профілів у соціальних мережах, взаємодії зі ЗМІ, активізації молоді в суспільно значущих проєктах та цифрових технологіях.Учасники проєкту - студенти, громадські активісти, представники органів місцевого самоврядування - брали участь у чотириденних школах-тренінгах з основ написання блогів, відеозйомки та відеоблогінгу, блог-кафе та фокус-групових дискусій з питань молодіжного лідерства та соціального партнерства. 

За сприяння ГО Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine  у співпраці з громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» в рамках проєкту створено Сумську блогосферу, де блогери-початківці мають змогу позмагатися у лідерстві ведення блогів, а також висвітлити свою діяльність та громадську позицію на онлайн-платформі «Mustpost.today». 

Наступним етапом є проведення фінального круглого столу, який відбудеться 7 вересня 2020 року в м. Суми в Конгрес центрі СумДУ, аудиторія 102 о 18:00 та підсумковий Форум який відбудеться 25-26 вересня 2020 року в м. Київ, де організатори, координатори та учасники проєкту підіб'ють підсумки роботи та окреслять спільні плани на майбутнє.