Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

У Сумах відбулось блог-кафе на тему SMM-просування в соціальних мережах


У Сумах у рамках проєкту «Програма розширення прав та можливостей для молодих журналістів «Нові Медіа» (Empowerment Advocacy Programme for Young Journalists in Ukraine and Moldova «NEW MEDIA») відбулось блог-кафе на тему «Тренди SMM-просування в соціальних мережах».Проект реалізує ГО «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» у співпраці з Вільнюським університетом та ГО Фундація прав людини за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Литовської Республіки. 

Соціальні мережі – один із найважливіших каналів просування сайтів і комунікації з цільовою аудиторією. Напрям SMM вже давно сформувався як повноцінна спеціальність, що вимагає певних навичок і знань. 

Про такі учасникам блог-кафе розповіла лектор заходу, засновник і викладач компанії «FoxyGen IT», SMM-спеціаліст, практик зі стажем роботи більше 10 років, розробник медійних і IT-проектів Валентина Баштова. 

Вона наголосила, що однією з особливостей просування в соціальних мережах є мінливість її алгоритмів: кожна зміна в правилах веде за собою правки в стратегії просування. Тому для того, щоб досягати помітних результатів у сфері SMM, необхідно постійно залишатися в курсі поточних трендів.Під час блог-кафе учасники на практиці змогли відстежити основні сучасні тренди та антитренди соцмереж, а також зрозуміти, наскільки важливо серйозно відноситися до візуалу і контенту, та яким чином втримувати увагу своїх фоловерів. 

Захід відбувся в міському Центрі дозвілля молоді. Організатори блог-кафе дякують керівництву Центру за допомогу у проведенні заходу та тренеру за драйвовий нетворкінг, вмотивованість та обмін власними корисними напрацюваннями з майбутніми блогерами.