Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Запобігання торгівлі дітьми: виклики та завдання сучасності

     Голова правління громадської організації «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» Едуард Глоба взяв участь у роботі Міжнародної конференції «Запобігання торгівлі дітьми: виклики та завдання сучасності», яка відбулася в місті Київі 26-27 жовтня 2016 року. Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» здійснює підтримку постраждалих осіб від торгівлі людьми на території Сумської області. 


     За статистичними даними організації 55% постраждалих від торгівлі людьми в Сумській області це особи до 35 років. Метою конференції було створення платформи для регіональних дискусій та обміну кращим досвідом між державними органами та громадянським суспільством для більш ефективної співпраці в напрямку покращення реагування на проблему торгівлі дітьми у Східній Європі, у відповідності з міжнародними стандартами. 

     Під час конференції мультидисциплінарні групи представили та обговорили актуальні питання, а також способи їх вирішення та найбільш успішний досвід з питань: 

ідентифікації та захисту постраждалих; 

попередження торгівлі людьми; 

розслідування випадків торгівлі людьми. 

     Серед учасників конференції були представники державних інституцій та громадські організації Білорусії, Молдови і України, а також міжнародні експерти з питань боротьби з торгівлею людьми. Також на конференції було широке представництво громадських організацій - членів Всеукраїнської коаліції громадських організацій з протидії торгівлі людьми до якої входить і громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини». 

     За результатами конференції підготовлена доповідь, яка пропонує ефективні заходи з попередження існуючих прогалин в законодавстві України з ідентифікації та реабілітації дітей - постраждалих від торгівлі людьми.