Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Запрошуємо учасників реінтеграційної програми МОМ для потерпілих від торгівлі людьми у Сумській області на навчання! 

          

     Наприкінці липня 2016 року в м. Суми, Сумської області відбудеться дводенне навчання для осіб, що раніше були учасниками реінтеграційної програми Міжнародної організації з міграції для потерпілих від торгівлі людьми. 


     Навчання відбуватиметься в рамках проекту «Розвиток само зайнятості серед осіб які постраждали від торгівлі людьми». Реалізуватиме проект на території Сумської області Сумська обласна організація Ліги соціальних працівників України «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» за фінансової підтримки Міжнародної організації з міграції. 

     В рамках проекту на конкурсній основі буде відібрано 25 осіб, які матимуть змогу пройти навчання із само зайнятості протягом двох днів. Після проходження навчання учасниками будуть підготовані власні бізнес-плани для свого професійного розвитку. Учасники, що успішно захистять свої бізнес-плани, маютимуть змогу отримати професійне обладнання та інструменти для організації власної справи у еквіваленті до $ 1000

     Прийняти участь у проекті можуть виключно особи, що раніше були учасниками реінтеграційної програми МОМ. Для участі у даному проекті необхідно написати заяву та принести її до організації не пізніше 21 липня 2016 року. Більш детальна інформація за телефоном (063) 149 49 03. Контактна особа – Едуард Глоба. Постійна присутність протягом двох днів навчання є обов’язковою!