Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Запрошуємо ВПО, які проживають на території Сумської області, та представників місцевих громад прийняти участь у проекті із самозайнятості! 

В рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової допомоги Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» спільно з Сумським державним університетом (кафедрою психології, політології та соціокультурної діяльності) запрошує внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Сумської області прийняти участь у додатковому тренінгу по самозайнятості з подальшим наданням гранту на максимальну суму 625 фунтів стерлінгів на розвиток власної само зайнятості Передбачається формування 1 групи по самозайнятості (25-30 осіб) для участі у дводенному навчальному тренінгу). 


Участь у проекті передбачає наступні етапи: 

ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ за напрямком «Самозайнятість» - відбудеться 27-28 липня 2017 року з 9.00. до 17.00 год. в тренінг-залі СумДУ (аудиторія № 316, корпус Н, 3-й поверх). 

ЕТАП ІІ. ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ - для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану та підготовки до захисту, а також будуть проведені відповідні групові консультації. 

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ - коротка презентація бізнес-плану перед комісією МОМ, в результаті якої буде прийняте рішення про виділення гранту, відбудеться через 10-15 днів після тренінгу. 

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ - для учасників проекту, які успішно пройдуть захист, буде виділено грант для закупівлі обладнання.Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та надати копії відповідних документів (копії паспорту, ідентифікаційного коду, дійсної довідки ВПО). Анкети для участі у Сумській області подаються за адресою: м. Суми, вул. Кузнечна, 2, офіс 101 з 9.00 до 17.00 за попереднім узгодженням за тел. 066-0515089. Контактна особа Станіслав Литвиненко. 

 Подача анкет закінчується 25 липня 2017 року о 17.00. 

Детальна інформація за посиланням