Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Запрошуємо ВПО, які проживають на території Сумської області, та представників місцевих громад прийняти участь у тренінгу із самозайнятості! 

В рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні», який реалізується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансової допомоги Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Громадська організація «Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини» запрошує внутрішньо переміщених осіб, які не брали участь у проектах МОМ, що проживають на території Сумської області прийняти участь у додатковому тренінгу по самозайнятості з подальшим наданням гранту на максимальну суму 625 фунтів стерлінгів на розвиток власної самозайнятості.




Передбачається формування 1-ї групи по самозайнятості (25-30 осіб) для участі у дводенному навчальному тренінгу проведення якого заплановано на 5-6 вересня 2017 року.

Для участі у проекті необхідно заповнити анкету та надати копії відповідних документів (копії паспорту, ідентифікаційного коду, дійсної довідки ВПО). Анкети для участі у Сумській області подаються за адресою: м. Суми, вул. Кузнечна, 2, офіс 101 з 9.00 до 17.00 за попереднім узгодженням за тел. 066-0515089. Контактна особа Станіслав Литвиненко. 

 Подача анкет закінчується 04 вересня 2017 року о 12.00.