Громадська органі­­­­зація «ПРОФЕСІЙНА ЛІГА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМЩИНИ»

Назад к списку

Засідання круглого столу з внутрішньо переміщеними сім'ями 

Сьогодні, 13.07.2017 року о 15 годині, представники Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» за сприянням Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної адміністрації, у співпраці з державними структурами провели засідання «круглого столу» з внутрішньо переміщеними сім’ями за тематичним напрямком : «Психолого-педагогічна допомога внутрішньо переміщеним особам» на базі Сумської центральної бібліотеки ім. Т.Шевченка. У заході взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дмітрієвская А.І.,  директор Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вертель М.Ю., голова правління громадської організації "Професійна ліга соціальних працівників Сумщини" Глоба Е.В., депутат Сумської міської ради від фракції об'єднання "Самопоміч"  Бутенко Д.М. та  завідуюча відділом інформаційного обслуговуванняцентральної міської бібліотеки ім. Т.Шевченко Клімачова Л.Д.   

Сьогодні наша діяльність спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні міграційних питань, допомога в пошуку практичних рішень міграційних проблем, а також на надання гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують. Тому представники Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» виготовили інформаційний буклет для внутрішньо переміщених осіб з останніми змінами в законодавстві та соціальною інформацією.  
Паралельно з круглим столом з дітьми працював психолог Никоненко О.М., яка провела практичну роботу з виготовлення композицій із солоного тіста